Специјални понуди за „Св. Валентајн“

Со Fashion Group Macedonia пронајдете го совршениот подарок за неа

12 февруари 2018

В пресрет на празникот на вљубените „Св. Валентајн“, Fashion Group Macedonia одлучија да ви помогнат да го најдете совршениот подарок за неа.

За таа цел во продолжение ќе го погледнете дигиталниот прирачник со специјални понуди и тоа од продавниците на „Манго“, „Парфоа“ и „Вомен сикрет“, групирани по цени.

За што и да се одлучите, подарете го со љубов и измамете насмевка на лицето на вашата сакана:

 

*Спонзорирана објава

Објавено:
12 февруари 2018
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
214 пати