Совршени костими за капење Bonatti со -20% попуст!

5 јули 2018

Пристигна и е совршена! Новата Bonatti колекција на костими за капење е синоним за добриот стил и токму она што ни е потребно да би се чувствувале стилизирано во текот на врелите летни месеци.

Било да сте љубители на едноделни, дводелни или троделни костими за капење, со мека или push-up корпа, В, С или D големина, во Летната Bonatti колекција ќе го пронајдете својот совршен аутфит. Колекцијата е дизајнирана по последните светски модни стандари и освен костими за капење, нуди можност за комбинирање на летни фустани, торби и шешири во истиот дезен. Идеално, зарем не?

Машкиот дел на колекцијата е во знакот на морските бои, а лесните кроеви и мажествените модели најдобро ќе ги подготват машките за модерна летна сезона!

Фотографиите за летната Bonatti кампања направени се на Сејшелите, на една од најубавите тропски дестинации чии плажи оставаат без здив. Симбoликата помеѓу совршената природа и новата Bonatti колекција раскажана е на фотографиите кои прикажуваат спој на природата и вонвременскиот стил.

Концептот #BonattiSummer претставува релаксирачки комфор, стилски прикажан со лесни летни бои, тропски принтови и модели кои овозможуваат слобода на движењето.

На сите оние со исклучителен вкус за мода, Bonatti летната колекција ќе им стане фаворит. Триумфираат бои, феноменални принтови, разновидни материјали, а спојот на природата и модата се гледаат во секој сегмент на колекцијата.

Bonatti Летната колекција може да ја погледнете во некоја од Bonatti продавниците во ГТЦ- приземје, ТЦ Буњаковец, ТЦ Лептокарија, Куманово и Охрид.

Целокупната колекција може да ја погледате и да не следите на Facebook - Bonatti-fiore и на Instagram Bonatti_macedonia.

Намалувањето од -20% на целата колекција Лето '18 започна во сите Bonatti продавници!  Сè што ви е потребно за незаборавно лето, ќе пронајдете во Bonatti, a од сега и по намалени цени! Следуваат неколку фотографии од колекцијата, каде може да се погледне дел од асортиманот производи од костимите за капење.

Спонзорирана објава

Објавено:
5 јули 2018
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
3.837 пати