Специјални попусти во Елена Лука!

19 јули 2014

Од 21 -ви јули (понеделник) па се’ до 30 - ти август, брендот Елена Лука ви нуди одличен попуст, односно Sample Sale.

Тоа значи дека единствено во ателјето и салонот за венчаници на „Елена Лука“ во Капиштец, како и во изложбениот салон на „Елена Лука“ во Скопје Сити Мол (прв спрат), во наведениот период ќе бидат изложени ексклузивни ревиски и колекциски уникати што ќе можете да ги купите по специјални цени.

10247448_303453609812147_8289366795619910217_n

Сега и Вие може да носите лимитирани креации од новата колекцијата на Елена Лука "Golden Reins" , како и луксузни оригинали од другите колекции од брендот, направени со беспрекорна рачна изработка. Купувајте уникатни дизајнерски парчиња сега, со 30 % пониски цени!

122-650x433

1012572_302446843246157_5343437369427796180_n

DSC_8178-650x431

10151244_294795547344620_1439279418_n

Објавено:
19 јули 2014
Категорија: 
Актуел