Свртете го тркалото на среќата и добијте до 70% попуст во ЕЛЕНА ЛУКА

29 декември 2021

ЕЛЕНА ЛУКА приреди празнично изненадување за сите клиенти и посетители на онлајн продавницата на брендот.

Ваше е само да отидете на нивниот веб сајт www.ElenaLuka.com , да го завртите тркалото на среќата и да добиете попуст до дури 70% на целиот асортиман и да добиете код со кој ќе можете празнично да купувате и да се забавувате.

Покрај тркалото на среќата, на онлајн продавницата на ЕЛЕНА ЛУКА сѐ уште се актуелни празничните попусти во категоријата „Christmas sale". Не ја пропуштајте оваа празнична понуда, на само еден клик од вас. Внесете го кодот: CHRISTMASSALE при нарачката и впуштете се во незаборавен шопинг. Акцијата трае до крајот на божиќните празници!

Објавено:
29 декември 2021
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
272 пати