ВИКЕНД АКЦИЈА: Спортската колекција на ЕЛЕНА ЛУКА на 30% попуст

2 октомври 2021

Македонскиот бренд ЕЛЕНА ЛУКА и овој викенд ви подготви неодолива шопинг акција.

Ако преферирате спортска естетика или пак едноставно сакате да се подновите со нешто удобно, лежерно, а сепак тренди, не пропуштајте ја оваа шанса.

„Големи попусти од 30% на Вашите омилени спортски парчиња. Целата СПОРТ категорија сега Ви е достапна по најдобри цени. Внеси го кодот SPORT2021 и забавувај се целиот викенд“, порачуваат од брендот.

Попустот важи за онлајн нарачките и трае до недела на полноќ!

Кликнете тука и започнете го вашиот шопинг викенд.

Објавено:
2 октомври 2021
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
157 пати