Викторија Сикрет ги објави имињата на најсекси жените за 2014

1 август 2014

Ако некој најдобро знае да го додели епитетот секси, тогаш тоа дефинитивно е брендот Викторија Сикрет. Раководството на популарната етикета објави листа на плејада од актерски и пејачки имиња на жени,  кои за 2014-та година за одредени атрибути ја заслужуваат титулата секси, на која е додаден суперлативот Нај. Од галеријата во продолжение имате можност да ги погледнете Ема Стоун, Алекса Чанг, Лили Колинс, Џенифер Лоренс и многу други кои од различни категории се издвојуваат со своите најсилни физички страни.

Објавено:
1 август 2014
Категорија: 
Актуел