Винтиџ куфери со потпис од Мартин Марџела

5 ноември 2013

 

Соработката се темели за креирање ексклузивна колекција винтиџ куфери за јапонскиот пазар. Инспирацијата за новата линија куфери е поврзана со моделите од 1920 година, а колекцијата ќе биде пуштена во продажба од декември во продажните салони на Марџела.

Објавено:
5 ноември 2013
Категорија: 
Актуел