Жизел Бундшен позира за Емилио Пучи

3 февруари 2014

Бразилскиот супермодел Жизел Бундшен е ѕвездата во пролетната кампања на Емилио Пучи.

На најавната фотографија таа позира на бела позадина облечена во краток топ и панталони со висок стук во лежерен крој аплицирани со живописен принт.

Очекувано, вниманието на јавноста инстантно се фокусираше на новиот ангажман на најплатениот модел!

Објавено:
3 февруари 2014
Категорија: 
Актуел