60 машки комбинации за ова лето од писта

12 јуни 2015

Во пресрет на летната сезона, денеска внимание им посветуваме на нашите машки читатели. Направивме избор од 60 модели од светските писти за актуелната сезона, со кои веруваме ќе ве инспирираме за вашиот стајлинг во лето.

Шорцеви до колена во комбинација со лежерни блузи и кошули се нешто што треба секој маж да го има во својот плакар. Исто така, комбинацијата на панталони, кошула или блуза, со спортско палто, ќе ви биде добредојдена за повеќе пригоди.

Bottega Veneta

Emporio Armani Emporio Armani

Исто така, свечено одело е една од работите кои секогаш треба да ги имате на располагање.

Dolce & Gabbana Dolce & Gabbana

Ова лето, интензивните бои се актуелни, па затоа не стравувајте да употребите некоја таква во летните комбинации.

Antonio Marras Antonio Marras

Во продолжение погледнете го нашиот избор:

Објавено:
12 јуни 2015
Категорија: 
Колекции