Алесандра Амбросио сними кампања за Пинко

28 јануари 2014

Моќната трансформација на Амбросио истовремено да се истакне феминистичката и сексипилна страна е основата по која се водеше и оваа кампања . Резултатот од соработката на Алесандра и фотографот Џампаоло Сгирев како двајца професионалци допринесе за градење на успешна кампања за брендот Пинко во чија колекција се вклучени еднобојните модели, принтови и карирани парчиња.

Објавено:
28 јануари 2014
Категорија: 
Колекции