Алиса Милер е заводливо сензуална во новата пролетна колекција на Intimissimi

11 февруари 2014

 

Рајска градина извезена со рози, борови дрвја и зелена трева среде градската џунгла, опкружена со високи облакодери, а во нејзиниот фокус една жена која зрачи со сексапил, елеганција и сензуалност, облечена во долна облека изработена од тантела, свила и транспарентни ткаенини кои и ја милуваат кожата.

 

 

Вака од прилика звучи приказната која ја снимаше Дејвид Белмер за пролетната колекција на брендот за долна облека Intimissimi, каде главната улога и припадна на прекрасниот американски модел Алиса Милер. Погледнете ги фотографиите кои дефинитивно ќе ги освојат вашите сетила:

 

 

 

A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Објавено:
11 февруари 2014
Категорија: 
Колекции