Бершка нова колекција есен-зима 2013/14

2 август 2013

По малку ретро, но навистина тренди, колекција есен-зима 2014 набрзо стигнува во сите продавници на брендот Бершка. После распродажбите и почетокот на новата сезона добро познатиот бренд  ќе понуди  интересни и лежерни парчиња  во кои едноставно ќе се пронајдат различните вкусови. Погледнете пред време што ќе најдете на полиците во Бершка.

Објавено:
2 август 2013
Категорија: 
Колекции