Девојката на Бредли Купер изгледа прекрасно во кампањата на Sass&Bide

3 октомври 2013

Девојката на холивудскиот заводник Бредли Купер го привлече вниманието во моднот свет откако се појави во кампањата на Бурбери за парфемот „Rhythm“.

Суки е позната по несекојдневниот стил на облекување, па токму поради тоа е одличен избор за оваа кампања која се обидува да ги привлече младите девојки кои сакаат да експериментираат со трендовите.

Објавено:
3 октомври 2013
Категорија: 
Колекции