Доколку сакате впечатлив изглед одберете фустан во црвена нијанса

20 декември 2013

Бершка Бершка

Дали сте знаеле дека црвената боја го забрзува дишењето, метаболизмот, па дури и дека влијае во покачување на притисокот?Токму затоа доколку сакате да поминете незаборавна вечер за најлудата ноќ, одберете фустан во оваа нијанса.

H&M H&M

Заборавете на темните бои и освежете го изгледот со нешто впечатливо. Доколку се одлучите за црвената боја, ние ќе ви помогнеме да го пронајдете вашиот модел. Погледнете во галеријата и одберете го омилениот фустан од брендовите: Манго, Бершка, Асос и H&M.

Објавено:
20 декември 2013
Категорија: 
Колекции