Џоан Смалс откачено романтична за H&M

17 јуни 2013

Во градина полна со рози, во графитно црна и бела комбинација од бои надополнета со џинс, кожни јакни и блузи од тантела, порториканската убавица Џоан Смалс позира за најновата кампања на H&M. Младешки дух, лежерност и сончеви вибрации, кои понудуваат совршена модна инсталација на материјали, модели и стил.

 

 

Објавено:
17 јуни 2013
Категорија: 
Колекции