Есенски трендови од Азаро

24 август 2013

Azaro

Есенската колекција на Азаро е наменета за девојките кои уживаат во забавата. Со доза на сексапил и есенските трендовски бои, Азаро дава еден поинаков поглед на она што сме навикнале да гледаме како парчиња за есен. Она што тимот на оваа модна куќа сакал да го постигне со оваа колекција е да биде тренди, но и забавна, дури и со доза на хумор. Но, тоа не значи дека моделите се несериозни.

Тие за есен претставуваат парчиња облека со нота на Холивуд, блескави и помалку драматични.

Погледнете.

Објавено:
24 август 2013
Категорија: 
Колекции