Есента во women’secret е секси, удобна и привлечна

25 август 2016

Есента во women'secret е посветена на специјалните моменти.

ЖИВОТ ВО РОЗОВО – Сензуална палета на романтични стилови.

РЕЛАКСИРАНА УБАВИНА – Удобна елеганција со деликатни текстури.

СЕКСИ НОЌ НА ВЕШТЕРКИТЕ – Заводливи нијанси откога ќе падне ноќта.

ВИНТИЏ МАГИЈА – Деликатни, а сепак моќни и провокативни.

 

Совршена комбинација на текстури и пастелни бои во колекција со огромна можност за комбинирање на парчињата.

Топли материјали и привлечни бои за парчиња кои се носат во домот, но и надвор од него.

 

Станете ѕвезда на ноќта на вештерките!

Тематски направените парчиња се заводливи и забавни.

Никогаш не било по "cool" да се биде лоша девојка.

 

Моќна двојка: повеќенаменски парчиња и супер меки материјали.

Колекција изработена од разновидни материјали и најиновативна технологија на нивна обработка.

Едноставни бои, удобност и современи модели – гарантирана елеганција и деликатност.

 

Колекција со есенски бои и кантри инспирација.

Задолжителни парчиња за ова време од годината: спортски килоти, топли нијанси, интересни принтови...

Во продолжение погледнете ги фотографиите од лукбукот и кампањата за претстојната сезона есен-зима 2016 и одберете го вашето омилено парче.

 

Објавено:
25 август 2016
Категорија: 
Колекции
Прочитано:
973 пати