Еве што ни подготви Бершка за ноември

6 ноември 2013

Токму затоа Бершка ни нуди интересна колекција со парчиња кои ќе бидат добра заштита во претстојната зима, а исто така се и тренди во секој поглед.

Во новиот лукбук на модниот бренд преовладуваат чизми до колена во рокерски стил, чанти со реси и интересни парчиња облека за секоја пригода. Од нив посебно би ги издвоиле кожените здолништа, џемперите, како и маиците со интересни натписи.

Објавено:
6 ноември 2013
Категорија: 
Колекции