Фустани од H&M за незаборавни забави

21 октомври 2013

Сексапилните темни фустани од тантела, шљокици и метални детали одлично се вклопуваат со црни и златни клач чанти, интересен накит и чевли на висока потпетица.

Брендот ја претстави новата колекција фустани наменети за луди и незаборавни забави кои се неизоставен дел од периодот, пред и за време на новогодишните и божиќни празници. Десетте инспиративни парчиња и клучните аксесоари ќе ви помогнат да изгледате како вистинска заводничка.

Објавено:
21 октомври 2013
Категорија: 
Колекции