Меѓу елеганција и урбан изглед – нови парчиња во Манго

30 јули 2019

Под хаштагот #MANGONewNow ќе ги најдете последните, актуелни парчиња од летната едиција на шпанскиот бренд Манго.

Помеѓу елегантниот и урбан изглед, актуелната летна линија е микс меѓу најизвиканите тенденции, популарни меѓу Манго девојките.

Се работи за шик парчиња што ќе ги задоволат стилските апетити и на најприбирливите, модно осветени дами.

Во актуелната понуда на Манго, акцент подеднакво е ставен и на деловната и на лежерната облека, што може меѓусебно да ја комбинирате.

Издвоивме неколку парчиња што нам ни оставија впечаток.

Фото: Официјална веб страна на Манго

 

Објавено:
30 јули 2019
Категорија: 
Колекции
Прочитано:
3.385 пати
Тагови: 
Манго колекции