Модна писта: Костими за капење од Мара Хофман

22 јули 2013

Ревијата на Мара Хофман за лето 2014 што се одржа викендов во рамките на модната недела во Мајами открива костими за капење и облека со плажа со шарени принтови и детали инспирирани од Индија.

 

 

 

 

 

Објавено:
22 јули 2013
Категорија: 
Колекции