Нови женствени парчиња од H & M

19 јули 2016

Новата колекција на популарниот high street бренд H & M ќе ги израдува сите оние девојки кои обожаваат нежни бои и цветни дезени.

Токму такви парчиња ќе најдете во нивната колекција која е преполна со модерни парчиња кои знаеме дека ќе ги обожавате како и секогаш.

Трендсетерките нема да можат да им одолеат на лелеавите блузички со откриени рамена, кусите панталони, долгите бохо фустани, но и слатките кошулки за секоја пригода.

Што се однесува до боите, во колекцијата преовладува нежна бела, розова и црвена, но речиси сите парчиња се украсени со неодоливи цветни дизајни.

Како и секогаш, тие се погрижија во колекцијата да сместат и интересни модни додатоци, па така може да одберете фаворити од нивната нова понуда.

Погледнете!

Објавено:
19 јули 2016
Категорија: 
Колекции
Прочитано:
1.996 пати