Погледнете што подготви модната куќа  Hudson Jeans за ова лето.

 

Новата колекција е инспирирана од панкот и седумдесетите.  На фотосесијата за оваа колекција како модел се појавува Џорџија Џегер, ќерката на Мик Џегер, која периодов се почесто е ангажирана како модел. И се разбира фотосесијата е изработена во центарот на Лондон, како изгледа погледнете од галеријата.

Објавено:
1 август 2013
Категорија: 
Колекции