Погледнете го зимскиот lookbook на брендот Pull&Bear

12 ноември 2013

„Winter Warmers“е насловот на најновиот зимски lookbook на популарниот бренд  Pull&Bear. Токму кога врменските неприлики ни налагаат да се припремиме со топли парчиња гардероба, брендот ни нуди капути, кардигани и јакни што пред се ќе ве згреат, но и ќе ви помогнат при лесно комбинирање на вашиот стајлинг.

Секако, не се заборави и на доза сексапил на парчињата за вечерно излегување, така што тука се и женствените модели на фустани.

Објавено:
12 ноември 2013
Категорија: 
Колекции