Погледнете ја новата кампања на Миранда Кер за Манго

7 август 2013

Австралиската манекенка втора сезона по ред е заштитно лице на шпанскиот бренд и во новата рекламна кампања ја претставава колекцијата за есен 2013.

 

 

Пред неколку недели Манго објави дека ја продолжува соработката со Миранда Кер и дека познатата манекенка е ѕвезда и новата кампања што ги отркива есенските трендови. Од првите фотографии се гледа дека брендот Манго за есен 2013 предлага груба, по малку андрогена колекција инспирирана од гранџ-стилот.

 

 

 

Објавено:
7 август 2013
Категорија: 
Колекции