Погледнете што ни подготви Зара за ноември

11 ноември 2013

Ние тотално сме вљубени во новиот каталог на шпанскиот бренд Зара! Како и досега, брендот понуди неверојатни парчиња како дел од нивната зимска колекција, парчиња што се ултра модерни и сосема својствени за брендот.

Карирани палта, кожени панталони и здолништа, плетени џемпери и транспарентни блузи се само некои од парчињата што брендот ни ги понуди за овој ноември.

Со оглед на тоа што е само прашање на време кога ќе пристигнат ниските температури, ова се совршените парчиња што мора да ги имате во вашиот плакар.

Уживајте во галеријата и одберете си го вашето омилено парче за оваа сезона!

Објавено:
11 ноември 2013
Категорија: 
Колекции