Секси на Victoria's Secret начин

4 мај 2015

Пред да започнат со кампањите за тоа какви костими за капење ќе бидат актуелни, од брендот Victoria's Secret презентираат лукбук со долна облека и ноќници за актуелната сезона.

Така, кога е овој дел во прашање, тантелата е се' уште доминантна, како и транспарентните материјали во црна, светли виолетови нијанси и секако бојата на страста, црвената.

Во продолжение ви ги презентираме најновите модели од овој бренд. Кој е вашиот фаворит?

Објавено:
4 мај 2015
Категорија: 
Колекции