Сензуален есенски колорит во новата колекција на Women’secret

25 октомври 2018

Women'secret ја прославува есента со колекција која ја сочинуваат парчиња во бургундско црвена, тегет и окер боја.

Ова се боите што ќе ја обележат оваа сезона, а воедно ја носат есенската софистицираност во новата колекција на познатиот бренд.

Ноќници од сатен со тантела во контрастни бои и голем број на модели пижами со флорални мотиви полни со сензуалност и елеганција.

Наметките го дополнуваат изгледот и лесно се адаптираат за секое време од денот.

Објавено:
25 октомври 2018
Категорија: 
Колекции
Прочитано:
250 пати