Сите сакаат да спијат на постелнините од H & M!

6 август 2016

Откако летово неколкупати не израдува со фантастични колекции, high street брендот H & M лансираше фантастична колекција за домот која се состои од прекрасни перници, прекривки, целосна постелнина и навлаки.

Колекцијата тие ја нарекоа Bohemian Blues, а во истата ќе најдете парчиња изработени од високо квалитетни материјали во пастелни, розови, темно сини, светло кафени, сиви и бели нијанси.

На фотографиите ќе видите и неодоливи перници во тиркизна и темно црвена боја, а она што посебно ќе го обожувате во студената сезона која доаѓа се и нивните плетени ќебиња во совршено зимски бои.

Во комбинација со нивните останати производи за домот, меѓу кои и украси, ламби, свеќи, различни кутии за украсување и слично, вашата спална дефинитивно ќе се претвори во место каде ќе сакате да поминувате најмногу време.

 

Објавено:
6 август 2016
Категорија: 
Колекции
Прочитано:
1.197 пати