Тренди фустани од Асос

30 октомври 2013

Новата колекција на британскиот бренд Асос е составена од едноставни лежерни, авангардни и футуристички модели на фустани и секако ниту една колекција не е целосна доколку нема мал црн фустан, збогатен со тантела или пак животински принт.

Објавено:
30 октомври 2013
Категорија: 
Колекции
Тагови: 
фустани асос