Есента ќе стане најженствената сезона благодарение на брендот Women’secret, кој ќе направи да се чувствувате привлечно, удобно и секси со последните трендови: нијанси на темно црвена како бојата на црешите, виното и бургунди...

Влезете во светот на удобноста со практичните парчиња облека и осмелете се да ги комбинирате со потопли текстури од сатен и тул.

Парчиња облека создадени од совршено комбинирани удобни материјали со минималистичка естетика кои воедно се и тренди и идеални за романтичен и заводлив изглед.

Колекцијата вклучува и корсети изработени со беспрекорни кројки, мека и удобна долна облека, модни парчиња за по дома, но соодветни и за надвор.

Практичноста, женственоста и сензуалноста се она што е присутно во сите колекции на Women’secret.

Подгответе се есента да ви започне со брендот што се грижи за вас и ве прави да се чувствувате како свои, не само во вашите софистицирани моменти, туку во секојдневието! 

 

Објавено:
22 септември 2015
Категорија: 
Колекции
Прочитано:
668 пати