Зимска колекција на Асос за жени со облини

18 октомври 2013

 

Креациите се во духот на последните модни трендови, а главната нишка која ги обединува сите модели од линијата е црната боја која е доминантна речиси кај секој дизајн.

 

 

Колекцијата вклучува капути, костуми, фустани, блузи во интересни бои и принтови чии дизајни на моменти се движат од игриви и симпатични, до иронични и смели. Во продолжение погледнете ја галеријата и одберете си нешто:

Објавено:
18 октомври 2013
Категорија: 
Колекции