Must have: Летни патики и ранче

30 јуни 2017

Не сите преферираат сандали и влечки во летниот период, па затоа и едни ленти патики се секогаш добредојдени.

И во модната индустрија се сè попопуларни. Нашиот предлог се овие со бордо бордура и интересен принт од Parfois.

Удобни се, весели, одлични за комбинирање на опуштени, секојдневни комбинации, а притоа и тренди.

Ние ги споивме со ова лесно, летно ранче во слични нијанси. Одличен комплет и пред се практичен за летните активности, што го прави да биде апсолутен #must have!

Дали ќе одите на прошетка, на базен, на излет со пријателите, ќе возите велосипед или одите можеби во шопинг, не е важно, совршено ќе се вклопат во речиси сите пригоди. На вас е само да одберете!

Објавено:
30 јуни 2017
Категорија: 
Мода
Прочитано:
442 пати