Овој снежен четврток, повторно се враќаме на топлата зимска облека.

Затоа нашиот избор е макси капут во кафена нијанса, комбиниран со плетена блуза со висока јака, панталони со висок струк и чизми до глужд.

Не ги заборавајте и плетената зимска капа и чадорот...

Објавено:
22 март 2018
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
442 пати