За денешниот ден одбравме комбинација што секогаш е тренди и одговара за секоја пригода. Долг црн капут со копчиња и бели памучни пантолони. 

Овие две парчиња искомбинирајте ги со памучна ролка и црни кадифени чизми со висока потпетица.

Без разлика дали одите на работното место или се подготвувате за излегување со пријателите, овој безвременски аутфит ќе направи да изгледате совршено.

Фото: Pinterest

 

Објавено:
20 декември 2022
Категорија: 
Стајлинг на денот
Прочитано:
841 пати