WOW

 

За време на Канскиот филмски фестивал Никол Кидаман смени повеќе модни комбинации и како член на жирито се појави скоро на сите настани, ама најмногу блесна во овој фустан од колекција на висока мода на Диор

 

LOL

 

Извесна Елена Ленина, руска тв-водителка, во обид да прикаже нејзина верзија за гламур на црвениот килим во Кан

 

Објавено:
25 мај 2013
Категорија: 
Без категорија