За WOW на неделата ја избравме Кери Вашингтон која на гала забавата на ABC Television group се појави во црвено – бел фустан од Џамбатиста Вали во комбинација со салонки од Кристијан Лубутан.

 

За LOL на неделата ја избравме Лили Колинс. Иако и се предвидува светла иднина нејзиниот аутфит на забавата на магазинот Seventeen воопшто не прилега на позната ѕвезда, ниту пак за ваков настан.

Објавено:
20 август 2013
Категорија: 
Без категорија