За WOW на неделата ја избравме неодоливата Софија Вергара која на доделувањето на наградите Еми се појави во црвена тоалета  во сирена стил од Вера Ванг. Фустанот изгледаше како да е создаден за неа бидејќи облините и ги истакна доволно до степен да неизгледа вулгарно, а целосниот стајлинг го надополни со интересни прстени и обетки.

За LOL на неделата ја избравме Лили Рејб која на доделувањето на наградите Еми се појави во бела тоалета од Вионет, Кристијан Лубутан чевли и клач чанта од Келвин Клајн. Но сепак, асиметричниот фустан не одговараше на структурата на телото и без разлика што на себе има комбинација од модни парчиња од разни брендови, сепак целосниот аутфит не  изгледа добро склопено.

Објавено:
1 октомври 2013
Категорија: 
Без категорија