Како што се ближи крајот на годината, се навраќаме наназад кон неколку случувања што дефинитивно ќе бидат запаметени во светот. Сликовито ве потсетуваме на моменти како падот на Џенифер Лоренс на Оскарите, последниот перформанс на Марк Џејкобс за Луј Витон и многу други што ќе ги погледнете од галеријата во продолжение.

 

Објавено:
24 декември 2013
Категорија: 
Фото галерија