Летни шик-изгледи спакувани во моден едиторијал за јулскиот број на мексикански Harper's Bazaar со манекенаката Барбара Фиало и фотографот Дени Кардоза.

 

 

 

Објавено:
5 јули 2013
Категорија: 
Фото галерија