Еве ја новогодишната кампања и на Ралф Лорен

13 декември 2013

800x519xralph-lauren-holiday1.jpg.pagespeed.ic.BMgpKWw2GJ

Руската манекенка Валентина Залјева е заштитното лице на Ралф Лорен на новогодишната кампања. А, ако очекувавте да видите новогодишне амбиент, со снег, подароци, лампиони, светкави нешта, се она што асоцира на овој празник, малку ќе се изненадите.

Овој пат брендот ги претстави своите новогодишни креации во природна атмосфера. Ефектот е успешен, погледнете.

209392-800w

gallery_big_Ralph_Lauren_holiday_2013_looks

gallery_big_Ralph_Lauren_Christmas_2013_campaign

gallery_big_Ralph_Lauren_holiday_2013

gallery_big_Ralph_Lauren_holiday_2013_ad_campaign

gallery_big_Ralph_Lauren_holiday_2013_ads

gallery_big_Ralph_Lauren_Christmas_2013_ads

Објавено:
13 декември 2013
Категорија: 
Фото галерија