Изгледите на нашите јавни личности на роденденската забава на Арабеска

21 септември 2013

Вчера скопскиот ресторан Арабеска го прослави својот втор роденден заедно со голем број јавни личности присутни на забавата.

IMG_0

 

Секој со свој сецифичен изглед, следејќи ги актуелните трендови или својот индивидуален инстинкт, во продолжение еве ги стајлинзите кои ги забележа објектиовт на Fashionel.

 

 

Објавено:
21 септември 2013
Категорија: 
Фото галерија