Каков летен стил претпочитаат манекенките во слободно време

9 август 2013

Стилот на Миранда Кер, Алесандра Амбросио, Роузи Хантингтон-Вајтли нека ве полсужи како летна инспирација. Може да забележите дека манекенките во слободно време најчесто сакаат да носат лесни фустани, шорцеви и бели маици.

Алесандра Амбросио Алесандра Амбросио

 

Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли

 

Објавено:
9 август 2013
Категорија: 
Фото галерија