Мадона му позираше на Тери Ричардсон за Harper's Bazaar

8 октомври 2013

Во последното и најново издание на магазинот Harper's Bazaar, кралицата на поп музиката Мадона ќе се најде на насловната страна за месец ноември. Таа позира пред објективот на славниот фотограф Тери Ричардсон и се разбира во провокативно издание или во добро препознатливиот стил. Во продолжение погледнете како изгледаат финалните фотографии кои ќе се најдат низ страните на овој популарен магазин.

 

Објавено:
8 октомври 2013
Категорија: 
Фото галерија