Модата низ битолски “Широк Сокак“- прв дел

24 септември 2013

За време на филмскиот фестивал „Браќа Манаки“, тимот на  Fashionel, со својот фотообјектив низ битолски “Широк Сокак“ успеа да улови бројни впечатливи стајлинзи. Убавото време беше на наша страна што секако е и дополнителен мотив и за позитивното расположение на битолчани и за нивните инспиративни изгледи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Погледнете ја галеријата со дневни и ноќни изгледи:

 

Објавено:
24 септември 2013
Категорија: 
Фото галерија