Моделите по завршувањето на модната недела во Њујорк

14 септември 2013

Претходно објавивме галерија од уличната мода за време на NYFW, а сега ќе ги прикажеме моделите во едно сосема поинакво издание, односно како изгледаат надвор од модните ревии.

Објавено:
14 септември 2013
Категорија: 
Фото галерија
Тагови: 
њујорк NYFW