Моден едиторијал во провокативен панк-рок стил

24 октомври 2013

Фотограф: Тед Емонс    Стилист: Рафаел Линарес      Модел: Вероника В.

 

 

 

Објавено:
24 октомври 2013
Категорија: 
Фото галерија