Моден едиторијал за руски Вог –август 2013

26 август 2013

Модел: Кендис Свеинпол

Фотограф: Дејвид Мушегин

Стилист: Гилан Вилкинс

Фризура: Чарлс Мекнеир

Шминка: Џон Мекеј

Објавено:
26 август 2013
Категорија: 
Фото галерија