Магичното разведрување кое со себе го носи пролетно/летната сезона дозволува експериментирање во однос на боите и принтовите .Познатата фотографка Даша Гајиќ ги овековечи интересните аутфити и модни додатоци кои носат ведрина и моден оптимизам низ улиците на Бања Лука. Стилски комплетирани и модерни, погледнете ги фотографиите во галеријата.

1

Објавено:
10 јуни 2014
Категорија: 
Фото галерија