Најдоброто од зад сцената за време на високата мода

11 јули 2013

Диор

Иако Париската модна недела за висока мода заврши минатата недела, се уште се зборува за неа. Во продолжение следат најдобрите моменти од бекстејџот на дел од дизајнерите што се претставија.

Објавено:
11 јули 2013
Категорија: 
Фото галерија